Rodzina Serca Miłości Ukrzyżowanej

Rodzina Serca Miłości Ukrzyżowanej

Soboty Fatimskie

Od wielu lat w Bąblińcu przeżywamy wspólnie Nabożeństwo Pierwszych Sobót.

W 1917 roku Maryja ukazując się trojgu dzieciom: Łucji, Franciszkowi i Hiacyncie powiedziała m.in.:

Widziałyście piekło, dokąd idą dusze biednych grzeszników. Aby je ratować, Pan Bóg pragnie ustanowić na świecie nabożeństwo do mojego Niepokalanego serca, gdyż wiele dusz idzie na wieczne potępienie, bo nie mają nikogo, kto by się za nie ofiarował i modlił …“.

Matka Boża prosiła o zadośćuczynienie Jej Niepokalanemu Sercu przez odprawienie nabożeństwa pięciu kolejnych pierwszych sobót miesiąca.

“Przybędę w godzinie śmierci z łaskami potrzebnymi do zbawienia tych wszystkich, którzy przez pięć miesięcy w pierwsze soboty odprawią spowiedź, przyjmą Komunię świętą, odmówią jeden różaniec i przez piętnaście minut rozmyślania nad piętnastoma tajemnicami różańcowymi towarzyszyć mi będą w intencji zadośćuczynienia.”

W każdą pierwszą sobotę miesiąca nabożeństwo rozpoczyna się o 15:00 modlitwą, potem Msza św. i procesja z figurą Matki Bożej, podczas której odmawiany jest różaniec. Około 18:00 zapraszamy wszystkich na agapę.  Można też przyjechać już w piątek i skorzystać z czuwania modlitewnego z piątku na sobotę – patrz – adoracje nocne.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com