Rodzina Serca Miłości Ukrzyżowanej

Rodzina Serca Miłości Ukrzyżowanej

Adoracje nocne i czuwania sobotnie

Wydarzenia 11 września 2001 roku dały początek nocnym adoracjom w kaplicy naszego domu w Bąblińcu. Zaczynają się zawsze w piątek każdego tygodnia o godz. 20:30 Mszą św. i modlitwą wspólną, a kończą w sobotę rano. Są one odpowiedzią na prośbę wypowiedzianą przez Pana Jezusa do Siostry Faustyny: “Wypraszajcie miłosierdzie światu”.

Może w nich uczestniczyć każdy, kto chce ofiarować Panu Jezusowi swoją obecność przy Nim, choćby przez jedną godzinę, znajdując na resztę nocy miejsce wypoczynku w którymś z pokoi naszego domu.

W każdą sobotę, po adoracji nocnej zapraszamy do udziału w czuwaniu modlitewnym z Maryją przed Najświętszym Sakramentem. Modlimy się o łaskę dziecięcego przemienienia, w jakie wprowadzają nas nauki Pana Jezusa, aby ono objęło Polskę i cały świat. Czuwanie modlitewne trwa od 9:00 – 12:40 (w pierwszą sobotę miesiąca do 12:00).

Warunkiem skorzystania z noclegu i uczestnictwa w czuwaniu modlitewnym w sobotę jest wcześniejsze zgłoszenie telefoniczne i uzyskanie potwierdzenia: tel. 61 297 16 18

Prosimy o zabranie obuwia domowego, a w przypadku chęci skorzystania z noclegu również prześcieradła, powłoczki na dużą poduszkę oraz śpiwora lub powłoczki na kołdrę.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com