Rodzina Serca Miłości Ukrzyżowanej

Rodzina Serca Miłości Ukrzyżowanej

Rodzina Serca Miłości Ukrzyżowanej w Lublinie

Początek działalności RSMU w Lublinie przypada na rok 2013. Wspólnota zawiązała się przy kościele oo. kapucynów na Krakowskim Przedmieściu, pod duchową opieką o. Radomira Kryńskiego. Dnia 29 stycznia 2015 r. otrzymaliśmy błogosławieństwo z rąk abpa Stanisława Budzika. Tym aktem przypieczętowano naszą obecność na terenie archidiecezji lubelskiej. We wrześniu 2015 r. Rodzina została przeniesiona na Poczekajkę, gdzie kontynuuje swoją działalność.

Obecny czas w Kościele to coraz silniejsza walka o dusze grzeszników. Osoby, które pragną służyć Bogu na drodze całkowitego oddania się Jego woli dla ratowania świata, zapraszamy na spotkania otwarte, które odbywają się w III środę miesiąca o godz. 19.00 w parafii na Poczekajce w amfiteatrze (Aleja Kraśnicka 76, 20 – 718 Lublin ) oraz na czuwania różańcowe w każdą sobotę od 11-15.15 w Parafii Wieczerzy Pańskiej (al. Warszawska 31, 20-803 Lublin )

Zapraszamy na rekolekcje pod hasłem „Oddani Miłości Miłosiernej”. Rekolekcje obejmą 5 cotygodniowych spotkań, które wraz ze wspólnotą poprowadzi o. Radomir Kryński. Być może to właśnie ciebie Jezus wzywa do całkowitego oddania się Bogu, na ofiarę dla wynagradzania za ludzi którzy odeszli od Niego.

Jest to doskonała okazja, by poznać charyzmat wspólnoty. Początek rekolekcji w środę 7 września o godzinie 19.00 w Amfiteatrze na Poczekajce. Wyjdźmy Bogu na spotkanie i módlmy się razem.

Kontakt: rsmu-lublin@wp.pl

 
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com