Rodzina Serca Miłości Ukrzyżowanej

Rodzina Serca Miłości Ukrzyżowanej

Rekolekcje RSMU w domu Maryi

Pan Jezus przez Swoje nauki przekazane Ludmile wprowadza tych, których pociąga, na drogę dziecięcego oddania jakiego oczekuje w czasach ostatecznej walki szatana z Bogiem o dusze ludzkie, aby uratować staczający się w przepaść świat. Z tymi, którzy odkrywają w sobie takie powołanie, łączy się ściśle więzami miłości rodzinnej tworząc Rodzinę Swego Serca, dając im udział w Swoim własnym życiu.

W tę nadprzyrodzoną rzeczywistość wprowadza Swoje dzieci Maryja, nasza Matka, wychowując i używając w walce o dziecięce nawrócenie świata. Szczególnym miejscem, budowania Dzieła i doświadczania miłości Jezusa i Maryi jest dom rodzinny dla dusz, prowadzony przez Maryję i zapowiadany wcześniej w naukach przekazanych Ludmile.

Termin: od 8 lipca do 14 lipca. Rekolekcje rozpoczynają się w sobotę o godz.16:00 Mszą Świętą (prosimy dojechać do godz.15:00), a kończą w piątek ok.16:00.

Zapisy na rekolekcje i więcej informacji pod nr tel. 721 909 656

Należy przywieźć ze sobą: obuwie domowe, pościel lub prześcieradło i śpiwór.

Osoby przyjeżdżające PKP lub PKS do Obornik Miasto prosimy o zgłoszenie konieczności odbioru z dworca, w sobotę rano,  na nr tel. 61 297 16 09

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com